ЗНО 2020 / Статті / Все про ЗНО і вступ від студентки університету

І так я навчаюсь на 3 курсі університету Шевченко в інституті журналістики. Конкретно спеціальність це міжнародна журналістика та спеціалізація - це телевиробництво. Далі, я вчусь на бюджеті, і коли я це говорю, частіше всього мені відповідають, серйозно я думала, що нереально поступити в КНУ ім. Тараса Шевченко на бюджет, але як бачиш це реально і крім мене вступило куча людей так що все у ваших руках.


дівчина здає ЗНО

Як сдала ЗНО?

Я написала український на 200 балів, англійський на 189 і історію України на 191. І після цього йде нове питання 200, реально? Да все реально, просто треба вчити нічого такого надприродного в цьому немає. До украинскої я готовилась і сама і з репетитором. Але він мені треба був більше для підготовки до всеукраїнського етапу олімпіади, а також заодно в процесі, я вивчала те, що мені потрібно на ЗНО. Для англійского я готовилась сама, тільки два дні займалася з учителем, вона допомагала мені вчитися писати твори. І історію я вчила сама.

Потрібно чи ні займатися з репетитором?

Якщо у вас є нульові або середні знання по предмету, то я думаю, що краще готуватися з репетитором і також, якщо мова йде про предмети, які важко вчити самому з нуля, наприклад, математика, фізика, хімія та іноземні мови, то теж краще скористатися чиєюсь допомогою. але однозначно варто пам'ятати, що є дуже багато некомпетентних репетиторів, тому якщо ти запитуєш в друзів, які вже написали ЗНО, і якщо у них хороші результати, то це ідеальний варіант.

Скільки часу потрібно на підготовку?

І сюди ж відноситься питання, чи встигниш ти підготуватися за рік, день, три місяці, будь що. Я розумію, що вам хочеться почути однозначну відповідь, але суть в тому, що, на жаль, я не можу сказати, тому що все залежить від ваших початкових знань і друге це те, наскільки ти будеш сильно займатися. І тут займався, маю на увазі не в годинах, а в тому, наскільки ефективно будуть ваші заняття. Наприклад, коли я почала вчити історію у мене був такий довідник, я сіла читати і по суті я просто робила вид що готуюсь. Тож я читала і я маркером виділяла саму важливу частину, але якщо подивитися реально, як я потім зробила, то зрозуміла, що толком я нічого не пам'ятаю. Тобто важливо не те, як довго ти будеш займатися, а наскільки ефективно. Хоча час теж має значення, зрозуміло.